Miejsce:

Męska sprawa – wyjazd dla mężczyzn
“Stara Szkoła” Browina

Terminy:

13-15.11.2020

Prowadzący: Konrad Wilk - COACH

Dla kogo?

Ten wyjazd jest dla mężczyzny, który chce doświadczyć ciekawej, cennej odmiany od codzienności, chce pobyć po męsku, w męskich okolicznościach, z innymi facetami, który zarazem zdaje sobie sprawę z wartości swojego rozwoju nie tylko w kontekście zawodowym, ale również w życiu prywatnym, w relacjach z partnerką, rodzicami, dziećmi. Czuje, że są rzeczy, którym może się przyjrzeć korzystając ze wsparcia profesjonalnego, doświadczonego psychologa i coacha specjalizującego się w pracy rozwojowej z mężczyznami. 

Program Animacyjny

Wspólna zabawa, integracja, warsztatowa praca wypełniona realizacją ciekawych zadań i wyzwań. Z nich wyciągać będziemy wnioski, przenosząc je na grunt życia w różnych jego kontekstach.

Program Sportowy

Ograniczeni jesteśmy tylko wyobraźnią

Warsztaty Psychologiczne

Głównym celem tego wyjazdu jest prawdziwa męska przygoda w towarzystwie innych facetów połączona ze zdobywaniem praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie ról mężczyzny we współczesnym świecie, skutecznych sposobów wpływania na różne konteksty życia i wartościowego się w nich odnajdowania.

Podczas wyjazdu będzie z nami trener rozwoju osobistego, psycholog biznesu, wykładowca akademicki KONRAD WILK. Pracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i w business coachingu. Twórca programu “True You” poświęconego kompleksowej pracy z człowiekiem nad odkrywaniem jego własnej autentyczności i budowaniem świadomej marki osobistej. Program wprowadza w życie pracując z osobami indywidualnie, organizując warsztaty i szkolenia, przemawiając w firmach, na uczelniach, na spotkaniach otwartych, prowadząc zajęcia, udzielając wywiadów, pisząc artykuły. Jego misją jest wspieranie wszystkich tych, którzy faktycznie chcą wyzwolić swój osobisty potencjał, zneutralizować ograniczenia, by móc spełniać się w życiu i w zgodzie z sobą realizować swój osobisty i zawodowy sukces. 

Przystań Psychologicznawięcej>>

 

Linki

“Stara Szkoła”, Browina – więcej>>

Przystań Psychologicznawięcej>>

Adres

“STARA SZKOŁA”
Browina 16
13-124 Kozłowo

Cena

1199 pln

Cena zawiera

zakwaterowanie, coaching, realizację autorskiego programu, podatek VAT.

Miejsce

Stara Szkoła, Browina to komfortowy, elegancki pensjonat agroturystyczny umieszczony w murach przedwojennej, niemieckiej szkoły. Do dyspozycji gości jest 5 w pełni wyposażonych pokoi, każdy z łazienką, przestronny taras, jadalnia z panoramicznym widokiem oraz taras. Dla gości, spragnionych nie tylko relaksu, ale i odnowy biologicznej przygotowane jest mini SPA, w skład którego wchodzi: 6-osobowe jacuzzi, sauna parowa oraz dodatkowo płatne masaże (klasyczny, relaksacyjny, bańką chińską, uodparniający).

Infrastruktura

Stara Szkoła otoczona jest 1,5 hektarowym ogrodem z pięknym, rozległym widokiem. Na całkowicie ogrodzonym terenie znajdują się: jacuzzi pod gołym niebem, chata grillowa, boisko do siatkówki, korty tenisowe. W okolicy znajdują przepiękne tereny na długie relaksujące spacery.

Wyżywienie

Wspólne gotowanie z naszym coachem

Transport

Transport własny

Ubezpieczenie

FAKULTATYWNE:

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

Dokumenty

OWU AB active – więcej>>
RODO AB active – więcej>>