Flaga Polska

Miejsce:

Margonin, Hotel „Sypniewo”.

 

Długi weekend czerwcowy.

Termin:

29.05-02.06.2024

Prowadzący: Beniamin Kwiatkowski

Słowo o ofercie

Jeśli szukasz pomysłu na weekend Bożego Ciała to jest oferta dla Ciebie. Miłośnicy hotelu Sypniewo wraz z AB active mają plan na czterodniowe spotkanie z tenisem, sparingi, miksty, deble bez ograniczeń. Kto chce rozegrać się jeszcze przed wakacjami może spełnić marzenie już teraz – korty, jezioro, rowery, konie, dla każdego coś wymarzonego. Wyjątkowa oferta tylko dla klientów AB active już z kortami i rowerami w cenie.

 

Hotel

KAMERALNY OŚRODEK TYLKO DLA NASZEJ GRUPY

Hotel Sypniewo*** w Margoninie www.sypniewo.com.pl – to ośrodek pełen wspaniałości. Bardzo duży zielony teren świetnie zagospodarowany, z bezpośrednim i piaszczystym dostępem do jeziora, pomostami, kortami tenisowymi, stadniną koni i hipodromem, krętymi alejkami, subtelnymi wzniesieniami i nieodkrytymi miejscami, nawet dla stałego gościa. To miejsce, gdzie aktywny wypoczynek staje się samoistną i nieodłączną częścią spędzania czasu. To miejsce, gdzie człowiek łączy się z naturą i odkrywa samego siebie. To właśnie to miejsce,  gdzie życzliwość łączy się z profesjonalizmem. I wreszcie to miejsce, w którym czas płynie bez pośpiechu i do którego każdy wraca. Do dyspozycji gości oferujemy pokoje 2 osobowe, 3-4 osobowe oraz apartamenty.

Infrastruktura

Na terenie ośrodka znajdują się: 3 korty tenisowe + 1 kort tenisowy dla dzieci, wymiarowe wielofunkcyjne boisko do koszykówki i badmintona, boisko do piłki nożnej, boisko do gry w siatkówkę plażową, siłownia zewnętrzna, stadnina i kilka ujeżdżalni konnych otwartych + hipodrom, plaża z bezpośrednim dojściem do jeziora, trzy pomosty, 2 stoły ping-pong, sale do animacji, restauracja, palenisko na organizację ognisk, chata grillowa.

Program Sportowy

Emocjonujące sparingi wśród znajomych. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi uczestnikami i wzmocnić więzi z przyjaciółmi poprzez wspólną pasję do sportu. Sparingi dostarczają nie tylko adrenaliny, ale również cennych doświadczeń oraz niezapomnianych chwil pełnych sportowej rywalizacji i przyjemności.

Dokumenty

RODO AB active – więcej>>

OWU AB active – więcej>>

OWU UNIQA KR – więcej>>

 

Cena

1599 płn/os

 

DOPŁATY:

Dopłata do pokoju single – 70 płn/doba
Pies – 40 pln/doba
Łóżeczko dla dziecka – 50 pln/doba

 

 

Cena zawiera

 • 4 noclegi
 • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • wynajem kortów tenisowych
 • dostęp do wybranych udogodnień hotelowych
 • podatek VAT
Dodatkowo cena zawiera:

Możliwość korzystania z uroków ośrodka takich jak: boiska wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, chata grillowa, ping-pong, restauracja i bar z tarasem, telewizja SAT, internet.

Cena nie zawiera

 • transportu
 • fakultatywnego wyjścia na wakeboard
 • fakultatywnej jazdy konnej
 • ubezpieczenia KR
 • dopłaty do diet

Wyżywienie

3 posiłki dziennie:

 • śniadania i kolacje – bogate i zdrowe w formie bufetu, zimna i ciepła płyta
 • obiad – a la carte – wybór z dwóch zup i trzech drugich dań
 • diety – wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna, prosimy zgłaszać przed wyjazdem.

Dieta dodatkowo płatna.  (nie dotyczy diety wegetariańskiej)

Transport

własny

Ubezpieczenie

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

Linki

Hotel Sypniewo więcej >>

Wakeboard Margonin więcej >>

Adres

Hotel SYPNIEWO*** Sypniewo, Margonin 64-830

Propozycja dojazdu – więcej>>

 

Translate »