Prowadzący: Gosia Pasławska

Dla kogo?

 • dla osób dorosłych w gronie znajomych
 • dla rodzin z dziećmi
 • dla aktywnych, pragnących żyć pełną piersią
 • dla kochających polską przyrodę i Bory Tucholskie
 • dla spragnionych kontaktu z nieskazitelną, dziewiczą naturą
 • dla miłośników turystyki aktywnej, wycieczek rowerowych i spływów kajakowych 

Program Animacyjny

 • Wieczorne ognisko z kiełbaskami przy zachodzie słońca
 • Mini Klub dla dzieci w wieku 3-5 lat
 • Fakultatywnie możliwość skorzystania z kortów tenisowych i lekcji tenisa

Program Sportowy

 • Spływ kajakowy w piątek i sobotę – jednymi z najpiękniejszych polskich rzek – Brdą oraz Wdą. Na spływ zaprosimy w piątek i sobotę. W piątek spływ odbędzie się na malowniczym odcinku Wdy: Błędno – Stara Rzeka o długości 15 km (ok 4h). Na zakończenie spływu udamy się na łowisko świeżutkich ryb, gdzie specjalnie dla nas i na naszych oczach zostaną usmażone pstrągi, prosto z wody. W niedzielę poznamy inną i równie piękną rzekę Brdę. Popłyniemy na malowniczym odcinku: Nadolna Karczma – Woziwoda o długości 8 km (ok 2,5h). Przez oba piękne wydarzenia przeprowadzi Państwa nasza doświadczona Kadra. Obie rzeki, Wda i Brda to jedne z najbardziej znanych polskich rzek, na których organizowane są ożywcze spływy kajakowe. Wakacyjne wrażenia są gwarantowane.
 • Wycieczka rowerowa w sobotę – wspaniała wycieczka malowniczym Okonińskim szlakiem rowerowym wprost z Ośrodka Leśna Oaza. Jest to malownicza pętla wokół jeziora Okonińskiego o długości 11 km (ok 2h). To wspaniałe uzupełnienie dla drugiego, krótszego spływu kajakowego. Będzie to idealne połączenie aktywności dla osób o dużym entuzjazmie sportowym. Osoby chętne do udziału w wycieczce proszone są o zabranie własnego roweru. 
 • Tenis ziemny Fakultatywnie – Istnieje możliwość skorzystania z kortów tenisowych w sąsiednim Ośrodku Cztery Korty. Na życzenie zadbamy o rezerwację kortów w miarę ich aktualnej dostępności. Istnieje możliwość rezerwacji lekcji z instruktorem.

Do udziału w programie sportowym zapraszamy rodziców z dziećmi od 6 roku życia. Dla młodszych dzieci w wieku 3-5 lat zapewniamy ciekawe i kreatywne zajęcia z naszą nianią w Mini Klubie.

Linki

Hotel Leśna Oaza*** – więcej>>

Adres

Ośrodek LEŚNA OAZA

Okoniny Nadjeziorne 77

89-530 Śliwice

powiat tucholski

 

Cena

DOROŚLI:
osoba dorosła –  1399 pln / pobyt

Dziecko do 12 lat na trzecim i czwartym łóżku 999 pln

Cena zawiera

Pobyt – 3 noclegi w dwupoziomowych apartamentach, wyżywienie: 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje, ognisko nad jeziorem, organizację spływu kajakowego, organizację rajdu rowerowego, opiekę organizatora i kadry AB active, podatek VAT.

Miejsce

LEŚNA OAZA – więcej>>

Apartamenty Rodzinne Leśna Oaza

Zaprosimy Państwa do pięknych, dwupoziomowych, 4-osobowych Apartamentów Rodzinnych w Ośrodku Leśna Oaza w Okoninach Nadjeziornych. W sercu Borów Tucholskich znajduje się ten piękny, świeżo wyremontowany ośrodek. Jest on położony bezpośrednio nad Jeziorem Okonińskim, pośród drzew, na północ od Bydgoszczy i Torunia. Apartamenty są bardzo nowoczesne, świeże i eleganckie, każdy wyposażony
w nowocześnie i komfortowo urządzoną łazienkę. Przed każdym apartamentem znajduje się indywidualny taras z ławą, gdzie można cieszyć się poranną kawką lub wygrzewać na słońcu.

Infrastruktura

Dla gości dostępna jest plaża nad jeziorem z możliwością kąpieli i korzystania ze sprzętu wodnego (kajaki i łodzie). Można również korzystać ze świetlicy z telewizorem oraz biblioteki. Do dyspozycji gości jest plac zabaw, boisko do siatkówki i koszykówki oraz boisko do piłki nożnej. Ośrodek ma charakter wybitnie rekreacyjny. Goście czują się tu całkowicie oderwani od codziennej rzeczywistości. 

Wyżywienie

Posiłki w restauracji na terenie ośrodka i nie tylko:

 • 3 śniadania – bogate i zdrowe w formie bufetu szwedzkiego
 • 2 obiady, w tym świeży pstrąg z łowiska po spływie kajakowym
 • 3 kolacje
 • dodatkowo w piątkowy wieczór zaprosimy Państwa na wspaniałe ognisko nad brzegiem jeziora, podczas którego zaserwujemy kiełbaski oraz dawkę dobrej zabawy przy muzyce i zachodzie słońca.

Transport

własny

Ubezpieczenie

FAKULTATYWNE:

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

Rezerwacja i kontakt

Kasia GRADOWSKA – 500 04 77 38, 

Adres biura AB active: ul.Nowoursynowska 130A, 02-797 Warszawa

Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki na konto.

Dokumenty

OWU AB active – więcej>>
RODO AB active – więcej>>