Miejsce:

Góry Świętokrzyskie, Hotel Ameliówka

Terminy:

11-14.06.2020

Prowadzący: Gosia Pasławska

Dla kogo?

  • dla dorosłych w pojedynkę lub w parze
  • dla aktywnych dorosłych
  • dla amatorów rowerów i kajaków

Hotel

Hotel Ameliówka***, Góry Świętokrzyskie – więcej>> pięknie położony obiekt turystyczny w Górach Świętokrzyskich. Zachwyca tu bajeczna Dolina Wilkowska, zwana doliną poetów, przepasana wstęgą rzeki Lubrzanki, usadowiona pomiędzy Łysogórami, Pasmem Masłowskim i Klonowskim, kończy się na wschodzie naprzeciw Łysicy, z której spływa w dół zieleń Puszczy Jodłowej. Ameliówka położona jest na zboczu Góry Dąbrówki.

Infrastruktura

Na terenie hotelu znajdują się: ogromna przestrzeń zieleni, park, w którym można wypoczywać spacerując, duża drewniana wiata grillowa z paleniskiem i ławami, dwie restauracje z panoramicznymi tarasami z widokiem na góry, strefa wellness z jacuzzi, sauną i ruską banią, sala gier z bilardem i tenisem stołowym.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie:

  • śniadania – bogate i zdrowe w formie bufetu
  • obiadokolacja – menu mięsne i wegetariańskie
  • lunch pakiety wycieczkowe / ciepły catering na mecie spływu kajakowego

Program Sportowy

SPŁYW KAJAKOWY – więcej>> pod okiem naszej kadry AB przeprowadzony zostanie spływ na malowniczym odcinku Morawica – Wolica o długości 16 km. Nida to bardzo wdzięczna, łagodna i przyjemna do kąpieli rzeka, obfita w wysepki, zatoczki i kameralne plaże.

RAJD ROWEROWY – więcej>> wspaniała wycieczka szlakiem do Bodzentyna i słynnej Świętej Katarzyny. Będzie to idealnie wyważona dawka ruchu, połączona ze zwiedzaniem perełek ziemi świętokrzyskiej: Zamku w Bodzentynie, Klasztoru Bernardynek i Kościoła w Świętej Katarzynie u podnórza Łysicy, z krystalicznym źródłem o wspaniałych właściwościach leczniczych, z którego będzie można zaczerpnąć wodę do bidonu oraz Dworku Stefana Żeromskiego Szklany Dom w Ciekotach, gdzie swoje dzieciństwo spędził pisarz. Cała trasa wynosi 42 km długości, jednak dla osób preferujących nieco krótsze dystanse proponujemy powrót busem z półmetka trasy, czyli z Bodzentyna.

DODATKOWO zaprosimy Państwa na wspaniała biesiadę przy grillu i ognisku z tańcem i muzyką, podczas której poczujemy się, jak na prawdziwych, beztroskich wakacjach.

Dokumenty

OWU AB active – więcej>>
RODO AB active – więcej>>

Cena

DOROŚLI:
osoba dorosła w pokoju 2 osobowym –  1099 pln / pobyt

DOPŁATY:

pokój jednoosobowy – 150 pln / pobyt

Cena zawiera

Pobyt z wyżywieniem, spływ kajakowy, rajd rowerowy, kadrę instruktorską z uprawnieniami i doświadczeniem w prowadzeniu wycieczek rekreacyjno-sportowych, biesiadę w chacie grillowej, ognisko, transport na miejsce spływu, podatek VAT.

Program Animacyjny

  • spływ kajakowy po rzece Nida więcej>>
  • rajd rowerowy do Bodzentyna i Świętej Katarzyny więcej>>
  • biesiada grillowa z muzyką i tańcem

Transport

własny

Ubezpieczenie

FAKULTATYWNE:

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

Linki

Hotel Ameliówka*** – więcej>>

Adres

Hotel AMELIÓWKA***

Mąchocice Kapitulne

ul. Bohdana Kosińskiego 2

26-001 Masłów

Sugerowana trasa dojazdu – więcej>>

Rezerwacja i kontakt

Kasia GRADOWSKA – 608 400 980 kasia@abactive.pl

Adres biura AB active: ul.Nowoursynowska 130A, 02-797 Warszawa

Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki na konto.